Olymed — це гастроентерологічна клініка в Києві. Нас одразу захопила їхня амбіція рости в масштабах впливу на здоров’я українців, але не збільшувати кількість клінік.

На спільній стратегічній сесії ми визначили ціль:

Таких гастроцентрів у Європі зараз три, вони збирають навколо себе найкваліфікованіших спеціалістів, найточніше обладнання та людей, які хочуть дбати про своє здоров’я. Усе для того, щоби разом боротися з колоректальним раком.

Занадто скромні, як на свою крутість.

На момент нашої зустрічі Olymed уже мали найсучасніше в Україні обладнання, з яким не можуть конкурувати навіть більшість європейських клінік (наприклад, тут є повний набір скопів різного калібру та єдина в Україні професійна мийна система, що вбиває навіть Хелікобактер).

Навчальний центр при клініці випускав майбутніх ендоскопістів і гастроентерологів, організовував галузеві івенти для лікарів з усієї країни.

Але бренд Olymed абсолютно не відповідав цьому образу експертності та технологічності.

Так виглядав бренд:

Ми зрозуміли: головна проблема бізнесу — це скромність.

Навіщо найсучасніше обладнання, культура та найкращі лікарі?

Спочатку з’явилося запитання: окей, у нас є суперобладнання та лікарі, але що це дасть майбутнім клієнтам? Чи розуміють вони їхню цінність, чи, можливо, мають зовсім інші запити та болі?

Найбільше здивували не самі відповіді, а їхня форма: це були одні з найкоротших інтерв’ю на нашому досвіді. Люди старалися якнайшвидше закінчити розмову, було відчутно, як вони ніяковіють від теми.

Люди соромляться говорити про проблеми травлення, особливо, коли мова заходить про колоноскопію чи проктологічні дослідження.

Неможливо боротися з колоректальним раком, не поборовши сором перед обстеженнями. Навіть із топовими лікарями та обладнанням.

Ми зрозуміли, яким є Olymed, і в чому його сила:

  • Обладнання, що дозволяє з найвищою у світі точністю перевірити органи ШКТ на одному дослідженні, та бути впевненим у діагнозі.
  • Повні 50-хвилинні консультації, де пацієнта обстежать і вислухають без жодного поспіху, доступно проговорять кожну рекомендацію.
  • Тактовна та розуміюча команда, що береже особистий простір і знайде підхід до будь-якого пацієнта.
  • Особисті палати та окремий VIP-вхід, щоби навіть найтривожнішим пацієнтам було спокійно.
  • Приємний інтер’єр бутік-готелю і навіть виставка картин із особистої колекції директора, щоби пацієнти почувалися комфортно.

У Olymed все про клієнтів і для клієнтів — це клініка з сервісом, що не має аналогів в Україні. Так ми прийшли до позиціонування: Комфортна гастроклініка.

Ми поставили за ціль зробити гастроентерологію та проктологію приємним досвідом для пацієнтів, позбутися асоціацій із болем та соромом. Разом із клієнтом ми пропрацювали комфорт на кожному етапі: від першого візиту на сайт до виписки із завершеним успішним лікуванням.

Дизайн, що передає комфорт

Першим викликом було розказати та показати речі, що вже звикло лякають людей, у новому комфортному образі. Ми знайшли спосіб говорити про гастроентерологію впевнено, естетично та спокійно.

Почали з ребрендингу:

Простіший, але складніший сайт

Кейс про сайт: https://great.once.agency/olymed

Ми хотіли, щоби новий сайт передавав досвід відвідин клініки й відповідав її рівню. Для цього ми:

  • Прибрали зайве: виділили чотири основні послуги, які хочемо продавати. Додаткові послуги винесли в загальний прайс.
  • Змістили фокус із лікарів на бренд клініки. Стандарти роботи в Olymed однакові для всіх, у кого би ви не лікувалися.
  • Створили комфортні візуальні образи: залишили багато чистого простору та додали естетичний контент.
  • Додали комфортних фішок: показали, де можна припаркуватися чи перекусити, розповіли про підготовку для досліджень, спростили форму заявки.

Постійна комунікація

Позиціонування плавно перейшло в комфортну й експертну комунікацію бренду в соціальних мережах. Ми запустили постійні акції з безкоштовними обстеженнями, створили роздаткові матеріали та щомісяця розповідаємо про важливість скринінгів.

Паралельно з основною сторінкою клініки Olymed веде профільні сторінки для гастроентерологів і проктологів, де ділиться найсучаснішими протоколами лікування, клінічними кейсами. Це дозволило нам повністю відмовитися від практики інформаційних візитів до лікарів у інших клініках.

Once.agency — маркетингова агенція, що мріє зростити #100НовихВеликих на українському ринку.

Більше про нас тут: https://once.agency

Якщо ви хочете долучитися до команди або стати НовимВеликим брендом, пишіть сюди: cucumber@once.agency

Маркетингова агенція з місією зростити #100НовихВеликих на українському ринку. Створюємо бренди, системну комунікацію, сайти, додатки.

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Once.agency

Once.agency

Маркетингова агенція з місією зростити #100НовихВеликих на українському ринку. Створюємо бренди, системну комунікацію, сайти, додатки.